Na narty z Ryanair

narty z ryanairJeśli wybierasz się na narty lub snowboard nie musisz rezygnować z wygodnej, szybkiej i taniej podróży samolotem ze względu na Twój sprzęt sportowy. Tanie linie lotnicze Ryanair przewożą sprzęt sportowy w specjalnym luku bagażowym. Narty, deska snowboardowa czy inny sprzęt sportowy traktowany jest jako bagaż specjalny i podlega dodatkowej opłacie.

Opłata za przewóz sprzętu narciarskiego będzie tańsza jeśli swój sprzęt zgłosisz i dokonasz przedpłaty już podczas rezerwacji biletu on line. W przypadku zgłaszania do odprawy bagażu dodatkowego podczas odprawy na lotnisku przed odlotem opłata za tą usługę jest droższa. Może zaistnieć też taka sytuacja, że na zgłaszany sprzęt sportowy w ostatniej chwili nie ma już miejsca w samolocie Ryanair.

Dokąd najlepiej lecieć na narty z Ryanair?

Turyn, Salzburg, Milan, Grenoble, Girona (Barcelona), Friedrichshafen, Werona, Wenecja, Gothrnburg City, Basel, Haugesund, Maribor, Pescara, Klagenfurt, Marsylia, Pau. Alpy, Dolomity, góry, śnieg, idealne trasy zjazdowe, wyciągi, Bierz urlop i rezerwuj bilety lotnicze. Nie czekaj, im szybciej, tym taniej.

Lecąc na swój wymarzony zimowy urlop z Ryanairem nie zapomnij się ubezpieczyć, zarezerwuj swój hotel i ciesz się białym szaleństwem. Dokonując rezerwacji powrotnego biletu lotniczego także nie zapomnij już wcześniej zgłosić swojego sprzętu. Opłata za bagaż specjalny będzie tańsza niż na lotnisku.